Choď na obsah Choď na menu
 


Čo je to veštenie

 

Čo je to veštenie?

 

19.jpg

Je veľmi veľa veštcov, veľmi veľa veštíc a veľmi veľa podvodníkov. Je škoda, že mnohí z nich neupozorňujú na to, že veštenie ako také vychádza z momentálneho vzoru správania sa. To znamená, že keď ku mne príde študent a spýta sa ma na to, či urobí záverečné skúšky a ja mu poviem, že skúšky urobí, čo by urobil tento študent, ak by tieto informácie nemal? Učil by sa a skúšky by spravil. Keďže však dostal informácie o tom, že skúšky urobí, spoľahne sa na veštbu, prestane sa učiť a povie si, že bude mať šťastie ( no načo by sa učil?). Samozrejme, že skúšky neurobí. Dostane ale opravný termín a teraz si milý študent povie, že sa nebude spoliehať na žiadnu veštbu a bude sa učiť a skúšky nakoniec urobí. Vlastne len oddialil nevyhnuteľné.

Každému klientovi, ktorý ku mne príde vravím, že všetko sa dá ovplyvniť. Či už vedome alebo podvedome tým, že odo mňa dostane určité infiormácie. Je len každom z nich, akým spôsobom. Každé veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania. 

Napríklad:  Pred rokmi prišla ku mne klientka, ktorá mala vysokú školu , dobrú prácu, dobré postavenie, dobrú rodinu. Táto žena si našla muža, ktorý bol fantastický, príjemný, milý, ale...nemal vysokú školu a ani tak dobré miesto ako dotyčná. Dokonca nemal ani rodičov, pretože zomreli.  Bol v spoločnosti veľmi obľúbený – koniec koncov aj preto si ho táto žena všimla a zaľúbila sa. Avšak bola príliš zvyknutá na to, že všetko čo chce aj dostane a že všetko v jej živote je ľahké.  Vôbec  sa netajila tým, že je to preto, pretože   jej rodičia majú  výborné konexie a cestičku jej pripravia.  Ale vrátim sa k jej vzťahu. Krásne to bolo prvé dva roky. Potom sa jej vzťah začal rozpadávať, pretože jej milý si nenašiel lepšiu prácu, ktorú mu ona našla, (nezáležalo jej na tom, že jeho tá práca nebude baviť. Zaoberala sa iba tým, že jej neni  vďačný,  pretože práca ktorú mu vybavila bola lepšie platená.) Bol až príliš obľúbení medzi  ľuďmi a hlavne ženami vo svojom okolí  a odmietal s ňou chodiť do vysokej spoločnosti, kde sa na neho každý pozeral zvrchu. Chcela by jej bol stále pri sukni a robil čo chce ona. Predsa by to tak malo podľa nej byť. Nech sa prispôsobí keď ju miluje. A takýchto situácii bolo omnoho viac. Samozrejme prichádzalo medzi nimi  ku konfrontácii, kedy si povedali a vysvetlili čo každému vadí , ale až keď už naozaj priháralo a hrozilo že sa skutočne rozídu,  si uvedomila, že naozaj sa správa arogantne a sebecky. Zmenila svoje správanie, ale zaujímalo ju, ako sa to bude ďalej vyvýjať  a tak prišla ku mne.

A tu sa vrátim k vete: Každé veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania sa.  Po informácii, že ich vzťah sa ustáli a bude ešte lepší,  dokonca,  že môžu tvoriť v budúcnosti rodinu, (čo vychádzalo z jej osobnostnej zmeny, ) to  pochopila tak, že sa vlastne ona vôbec meniť nemusí a vrátila sa ku svojej arogantnej povahe.  Samozrejme, že sa rozišli a návrat nebol možný. Aj keď si to uvedomila, bolo už príliš neskoro na to, aby niečo dokázala zlepiť späť, keďže pred tým než prišla ku mne sľúbila zmenu a ku zmene došlo iba dočasne.

A preto dookola opakujem : Každé veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania. 

A veštiť sa môže naučiť každý, ak naozaj chce. Ide o to, že ak máte úprimný záujem, začnete používať svoju intuíciu a hlavne jej  dôverovať. 

 autorka článku: Tatiana Zaťková

chiromantia