Choď na obsah Choď na menu
 


Čo znamená vaše krstné meno? S,T,U

19. 9. 2008

SABINA

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť Sabiny majú vždy okolo seba akúsi "auru", alebo vibrácie, zneistenie ktoré spôsobujú ich okolia. Nikto presne nevie, strieborný sú schopné tak si radšej od nich udržuje odstup. Sabiny teda dost pôsobia pýši nafúkaný, ale je to len akýsi obranný reflex. Chceli by sa Uvoľniť si pre seba nájsť toho pravého, mať detí Kopu dobré zamestnanie - až sú ich sny, Lenze málokedy sa im splnia. Keďže sa nikto v nich nevyzná, okolie ich im Dáva akúsi schopnosť realizovať sa aj v typicky mužských oblastiach. Zverujú im Mnohé zodpovedné Ťažké úlohy Sabiny sa rady stane nepostrádateľným. Nie potom, keď už majú nejaky vplyv moc, ťažko sa rozhodujú vracajú ku svojim ženským povinnostiam. Tak sa dostávajú do konfliktov nevedia si rady, často preto trpia depresiami, nedocenením, obmedzovaním odsudzovaním. Toto meno sa hodí pre znamenie: Lev, Byk, Panna, Strelec vhodnými farbami sú modrá zelená.

SABRINA

Jej číslo je 4 - Sila, čo prináša jej do života náhle zmeny, zvraty, nepokoj nestálosť v názoroch, či smeroch. Vždy ju zaujíma niečo, niečo hľadá niečo chce, ale málokedy dokaze vytrvať pri tom, čo ju už nebaví - nie je Vnútorné vytrvalá. Jej široký záber záujmov spôsobuje, že sa jej energia mina bez zmyslu nakoniec sa sama vyčerpáva rôznymi bojmi o to, čo ani nie je pre nu vhodné. Mala by sa viac spoliehať na vlastnú intuiciu, bojovať za vlastnú spokojnosť, myslieť na seba samu až potom na iných ľudí. Toto meno je vhodné pre znamenia Býka, Ľavá, Vodnár, Škorpión, vhodnými farbami sú zelená, hnedá, svetlosivá čierna.

SANDRA

Jej číslom je 3 - Schopnosť. Malo by sa dat Baranka, alebo strelkyňou, či Račice, aby vedeli lepšie zhodnotiť svoje nadanie, či už umelecké, alebo mediálne, aj svoje schopnosti rečnícke lepšie predajú, keď nad nimi bude bdieť táto vibrácie. Menej už sa im bude dariť v láske, ale pri svojej pracovnej zanietenosti si to ani veľmi nevšimne, rovnako ako nedostatok priateľov, im Bue stacit vlastné uspokojenie z toho, ako sa im dari v kariére. Vhodnými farbami sú pre ne biela, svetlé odtiene Zelenej hnedej.

SAMUEL

Osobné číslo tohto mena je 7 - Tajomnosť. Je vhodné len pre silné znamenia, teda pre Barana, Ľavá, Býka alebo. Slabším znameniam nepríjemností prinesie Kopu, pretože jeho nositeľ musí vedieť prijímať "facky od života" využívať naozaj všetky prostriedky, ak sa chce dožiť úspechu. Nikdy sme nemali by Samuelova podceňovať, ani nimi pohŕda, Hoci sa občas dostanem na dno, vždy sa im podarí znovu vyhrať nad osudom - ak sú na silné osobnosti každú krivdu vám stonásobne vrátia. Pokiaľ však toto meno nosi slabší jedinec, potom sa po niekoľkých neúspechoch krachoch ocitne na pokraji nervového zrútenia ťažko sa pozbiera. Manželstvo tak Samuelom je velkym rizikom, ako otec ani nie je Idealny. Vždy totiž túži po vysokých cieľoch ak zlyhá, odnesie si to jeho rodina.

SERGEJ

Meno Sergej má latinský pôvod a znamená sluha, alebo strážca. Vzhľadom k tomu, že veci často nejdú podľa jeho predstáv má sklony dostať sa do negatívnej spoločnosti v čase dospievania. Pokiaľ je obklopený tými správnymi ľuďmi, ktorí ho dokážu v čase dospievania nasmerovať, potom neskôr v jeho živote dokáže všetko čo bude pre neho dôležité. 

SEVERIN

Osobným číslom tohto mena je 2 - Dobrota, je vhodné pre znamenia Váh, Býka, Vodnár, Škorpión Rýb. Vhodnou farbou je modrá. Severin je človek s veľkými plánmi malú trpezlivostou. Keby slo všetko podľa jeho predstáv, si už odmala žije v blahobyte luxuse. No nemá vo všetkom šťastie, úspech ani neprichádza tak rýchlo, ako by chcel tak, aby sa často nechá zlákať na zlé chodníčky. Keď však odmala budete naňho tvrdí DAVAT mu dôležité úlohy, sledovať jeho vytrvalosť vplývať na jeho zmysel pre zodpovednosť, tak sa z neho stane vynikajúci úspešný človek, ktorý získa všetko, čo bude chcieť. Bez námahy to však nepôjde, ale nakoniec bude žiť v tom luxuse blahobyte, o akom sníval už v detstve. V láske sa mu bude dariť, nie ak nájde tú právu, ju nikdy nezradia nepodvedie, ak mu sama neda dôvod.

Sidonia

Sidonia je typom ženy, ktorá skrýva Stále niečo, nerada prezrádza svoje tajnosti nedôveruje najmä ľuďom okolo seba. Už odmala býva dosť neistá, hľadá stále nejakú pomoc, či oporu az každého neúspechu urobí tragédiu. Jej osobným číslom je 7 - Tajomnosť, ale jej citlivosť intuitivnost je zameraná iným smerom, nie pozitívnym. Citi okolo seba vibrácie, má dobrý odhad na ľudí, ale vždy sa obáva, vždy je pesimistická práve vlastnými obavami si privolá väčšinu svojich ťažkostí, či problémov. Keby prekonala svoj strach, dokázala by uspieť v čomkoľvek, Lebo stastena je na jej strane, ak žiadne nevyužije svoje nadanie na nič iné, iba na sťažnosti obavy, naozaj nebude mať v živote úspech. U nej presne platí "Pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže", teda sama musí začať konať, aby dosiahla úspech. Toto meno je vhodné pre znamenia Lev, Strelec Baran, lebo tieto znamenia zmiernia jej negativizmus dodajú ho Vaic odvahy do boja o svoju vlastnú budúcnosť. Vhodnou farbou je zelená.

SILVESTER

Jeho osobným číslom je 6 - Nežnosť. Prináša pokojné stúpanie nahor, bez náhlych zvratov, ale aj potrebu žiť v kolektíve, medzi spriaznenými duša, takýto muž má v sebe niečo ženské, akúsi jemnosť, aj keď navonok pôsobí tvrdo mužná. No jeho vnútro túži po pokoji, Stabilité harmónii, čo sa mu môže podariť dosiahnuť, ak sa bude obklopovať viac ženami, ako mužmi, najmä v súkromnom živote. Dariť sa mu bude v rôznych smeroch vzdelávacích, alebo v sociálnej práci, či zdravotníctve, ale dokázal by uspieť aj vo finančných odboroch. Len sa nesmie unáhliť preskakovať maličkosti, pretože práve na malickostiach môže stroskota. Toto meno je vhodné vopred Strelcov, Panny, skorpionov Rakov. Vhodné farby sú modrá, hnedá, svetlé pastelové odtiene, mal by mať vo svojej blízkosti fontánku, Tečúca voda je preňho dobrým vyrovnávačom nálad.

SILVIA

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Je vhodné pre znamenie Každé vhodnou farbou je fialová. Silvie sú nadané, aj umelecký, ale aj materialisticky - dokážu sa uplatniť v každom smere. Ich osobné číslo v nich podporuje ženskosť ony využívajú svoje nadanie v plnej miere. Dokážu zneužívať iných, ale nikdy nie na zlé, rady intrigujú pozorujú iných, ako riešia ich hlavolamy. Neúspech pre nich nie je nič konečné, nevzdávajú sa vedia vynájsť sa aj v tej najťažšej chvíli. Darmo, neodolateľné sú aj slzy využijú, len sa Aby dostali z ťažkostí. Bývajú spravodlivé Vedia si uznať chybu, teda život s nimi nie je ťažký, ak zvládnete ich sexuálne nároky.

SIMONA

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Hoci svätokupectva bývajú nežné, jemné pôsobia zraniteľné, v skutočností nie sú až take nemohúcne. Sú naozaj tajomné, totiž málokto vie, o čo im ide. Ich snahy sú však jednoduché - zabezpečiť dostatok si je im jedno za akú cenu. Ak je potrebné, hraju koketne hlúpučké žienku, nie ak ich budúci Živitel potrebuje silnú ženu, vedia zahrať aj to. Kým sa dokážu prejaviť vo svojej skutočnej podobe, musí s nimi ich partner, či priatelia prežiť Ason tri - štyri roky. Nie sú zlé, ani ctižiadostivý, nie sú veľmi vypočítavé nikdy nekonajú bez bočných priemyselnej. Ako ženy majú úspech, pretože sa nikdy nenechajú ovládnuť citmi, vždy je na prvom mieste rozum. Teda toto meno je vhodné pre akékoľvek znamenie, aj farby sú im priradené všetky - záleží len od nich, Akú úlohu chcú hrat - elegantnú či ženu, alebo extravagantnú.

Slavomír

Slavomír je muž činu. Síce nie veľmi rozhľadený sčítané, nie vždy rychly Bystrého. Málokedy ujde mu niečo aj keď nevie všetko o tom, čo potrebuje k svojim úspechom, netrápi sa nad tým. Veri v šťastie šťastnú hviezdu, snaží sa využiť svoju intuiciu aj na nadprirodzené, čo v sebe tusi. Nemá síce dostatok času sa venovať všetkému všetkým, na których mu záleží, ale svojou úprimnosť ochotou pomôcť, si získava srdcia podporu aj u neznámych ľudí. Povesť je jeho dobrá keďže vie speňažiť väčšinu svojich nápadov, býva obletovaná zbožňovaný. Ak sa Vyhne alkoholu zlej spoločnosti, sa dostane až na vrchol s minimálnymi sklamania. Toto meno má osobné číslo 3 - Schopnosť, je vhodné pre znamenia: Blíženci, Rak, Baran, lev Strelec. Vhodnou farbou je fialová.

Slavomíra

Osobným číslom tohto mena je 4 - Sila. Slavomír dokážu vo svojom živote vždy nájsť cestu k úspechu peniazom, majú na to doslova čuch aj keď nevedia vysvetliť ako svojmu okoliu Vedia, z strieborný bude zisk, všetci by mali počúvať ich im veriť. Aj keď na nebude hneď, nie predsa len zbohatni. Vedia hospodáriť majú vždy stanovené priority, čo skor ako sa majú správať, aby dosiahli svoj cieľ. Nie sú však lakom, alebo sebecké, lepších ľudí by ste nenašli. Vedia si nájsť čas na vypočutie iných sa venujú Každému tak skutočnou pozornosť. Práve kvôli ich súcitnosti sa k nim bohatstvo dostane postupne, pretože na svojej ceste na vrchol venujú aj iným sa tak akoby "strácali čas", no nie je to naozajstny vrstiev. Keď sa totiž medzi dostanu zabezpečených bohatých, nezostanú samy, tak ako väčšina ostatných. Ony sa budú môcť spoľahnúť veriť ľuďom aj naďalej, nestanú sa z nich opustené iba využívané osobnosti. Toto meno je vhodné pre znamenia: Váhy, Škorpión, Baran, Lev vhodnou farbou je červená.

SLAVA

Jej osobným číslom je 9 - Génius, je to meno vhodné pre znamenie Panny, Váh, strelca, alebo Škorpión. Vhodnou farbou je modrá. Sláva je žena, ktorá síce nie je vždy v centre pozornosti, ale zaslúžila by si to, pretože jej vnútorný svet by mohol pomoct mnohým nájsť nové nápady a smery. Vie inšpirovať iných, podporuje v každom na lepšie dodáva chuť pustiť sa do Nových nepoznaných aktivít. Jej osobnosť je plná viery v lepší svet po boku jej ľahké Zdá sa na všetko dosiahnuť. Každý muž, ktorý by sa rozhodol žiť Nou s tým, že sa Najlepšie urobil rozhodnutie, pretože ak ona miluje, potom dokaze svojmu vyvolenému pomáhať podporovať ho v každej situácii aj nájsť východisko.

SLAVKA

Slávka je žena plná nehy Dobroty. Dlho trvá, kým si uvedomí, že pre takto sa nikam nedostane začne byť trochu vypočítavá. Ak si však už v mladosti NAJDE dobrého manžela, celý život bude skvelou manželkou, matkou nežnou spoločníčkou, bez akýchkoľvek nárokov na vlastné presadenie sa. Ak však nenájde toho pravého hneď, potom sa bude musieť naučiť bojovať aj keď nerada, začne si občas skladať z očí ružové Okuliare. Ak len trošku bude chcieť, dosiahne veľa, ak žiadne nechá plynúť všetko okolo, unikne jej množstvo dobrých šancí nakoniec skončí ako Osamelá neúspešná. Je teda len na nej, čo urobí so svojím života, aj keď nerada stráca čas prácou, predsa len by sa mala snažiť aspoň trochu svoje koníčky dát na druhé miesto. Jej osobným číslom je 6 - Nežnosť, je to vhodné meno pre znamenia strelca, Barana, Býka, alebo Blíženci vhodnou farbou je zelená.

SOFIJA

Toto meno má číslo 7 - Tajomnosť. Pre nositeľky tohto mena Typická je samostatnosť, odvaha, chuť meniť utvára svoj život podľa seba, bez sú neraz až príliš sebecké, snažia sa pomôcť ľuďom, których majú rady Hoci aj nasilu - čo však spôsobuje, že pre sú nepochopené odmietané. Samy si vedia poradiť skoro tak všetkým, pre nich nie je žiadny smer zakázaný, ale potrebujú pre svoj úspech lásku pocit, že sú milované. Ak ho majú, nič ich nezastaví, ak nie, sú prázdne svoje sily míňajú v rôznych zbytočných aktivitách. Toto meno je vhodné vopred Levice, strelkyňou, Býčice, alebo Panny. Vhodnými farbami sú: bordová, tmavozelená, hnedá, oranžová Žltá.

SOŇA

Osobným číslom tohto mena je 4 - Sila. V spojení s osobnosťou ženy je to dosť rizikové. Ale Sonička si vždy dokážu nájsť spôsob, ako dosiahnuť svoje nestratiť nič zo svojej nezávislosti ustálených zasad. Radi riskuju, hľadajú pre seba, aby správne nečudo tak, že nikde dlho nevydržia. Aj v láske majú málokedy šťastie na trvalý vzťah, Hoci by chceli byť vzorné Verne, Stále sa im do cesty stavajú pokušenia ony im tak ťažko odolávajú. Majú rady život, cestovanie, stretávanie sa s inými ľuďmi, vedia nájsť veľa dobrého v sebe, ale aj iných. Sú obľúbené, plné svetla jasu, im Takže každý Odpustí aj ich nevhodné správanie občasné výstrelky. DOSTAT takúto ženu za manželku však nie je dobré, iba ak by sa muž zmieril s plne pasívnou úlohou pozorovateľ. Toto meno je vhdoné pre znamenia: Panna, Váhy, Strelec, Kozorožec, Byk vhodnými farbami sú hnedá a fialová.

STANISLAV

Stanislav vlastné Vďaka svojmu menu vyslovene pozitívny názor na svet. Je rodeným optimistom jeho plány sú vždy veľkolepé. Vysníva si také nádherné vzdušné zámky, že keď sa mu, nedajbože, zrútia, sa mu oplatí žiť Hoci aj pre zrúcaniny svojich snov. Má mnoho ideálov, vzorov koná vždy tak vznešeným cieľom. Pretože je minimálne ziskuchtivý, hviezdy, či osud, mu umožní nakoniec získať skoro všetko, o čom Kedy sníval. Nemsie sa však nechaž zviesť tak svojej cesty, pretože ka začne myslieť len na seba, potom mu jeho šťastie unikne. Osobným číslom tohto mena je 3 - Schopnosť. Vhodná farba je hneda je vhodné pre znamenia Blženci, Vodnár, Rby, Váhy Škorpion.

STANISLAVA

Osobným číslom tohto mena je 4 - Sila. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, Stanislavy sú nežné jemné ženy. Málokedy však dovolia iným, aby sa dostali až k podstate ich radšej sa stavajú do úlohy nezraniteľnej neporaziteľnej ženy. Sú silné, žiadna ich sila prameni z ich vlastnej účty k svojim schopnostiam seba. Nikdy nerátajú s pomocou iných, snažia sa zabezpečiť si všekto aj samé sa im dari. Nemajú rady priveľa okolo seba ľudí, ani lichotenie, či pretvárku. Intrigy, klebety ohováranie ich nudia zúčastňujú sa ich len z nevyhnutnosti. Keby mohli, tak vytvoria Idealny svet, bez Disharmónia zloby, kde by každý dostal len to, čo mu patrí. Stanislavy Caka úspech, aj bohatstvo, nie je potrebné, aby sa nebránili pružnosti rýchlejšie menili svoje rozhodnutia, ak čas hrdosť. Pomalosť neochota riskovať, že sú ich chyby, ale mohli by sa ich zbaviť, ak by im na tom záležalo. Ich farba je zelená, je vhodné toto meno pre znamenia: Panna, Strelec, Blíženci, Rak Byk.

STELA

Stela sú citlivé, až náruživé osobnosti. Do všetkého sa vrhajú bez premýšľania dlhého váhania. Zamilujú Často sa to nesprávnych mužov, ocitajú sa v nesprávnych spoločnostiach ťažko hľadajú Východiská zo svojich problémov. Majú Bohatý vnútorný svet, priveľa vášní fantázie, nikdy nevedia sa riadiť rozumom, vždy uprednostia mesto sny. Veľa si vytrpia, nikdy nevedia ovládnuť svoje pocity aj keď si vyberajú idol, alebo vzor, tak postupujú proti svojim zásadám. Rady šokujte iných, menia svoj imidž správajú sa nevyspytatelne. Dlho trvá, kým nájdu na správne pre seba začnú konať cielene. Ich osobným číslom je 6 - Nežnosť, Preto sú vhodnými partnerkami, priateľkami, manželkami, matkami až v staršom veku, keď už majú jasný prehľad o svojom poslaní. Toto meno je vhodné pre znamenia: Strelec, Váhy, Ryby, Kozorožec Lev. Vhodnou farbou je modrá.

SVETLANA

Svetlana je silnou osobnosťou jej číslo je 1 - Vodca. Dokaze nielen seba, ale aj iným, že sa uplatní aj v takých profesiách, kde ženy nájdeme len ťažko. Nie za svoj úspech v kariére práci platí vysokú cenu - nemá dobré rodinné zázemie. Nemá možnosť výberu - alebo bude dobrou matkou starostlivou ženou, alebo úspešnou podnikateľky, ženou, ktorá stojí vysoko nad priemerom. Nikdy nebude mať oboje, aj rodinu, aj kariéru, je to smutné, ale bude si musieť vybrať. Toto meno je vhodné pre znamenia: Baran, Lev, Blíženci, Rak Škorpion. Vhdonou farbou je zelená modrá.

Svetozar

Tvrdohlavý Svetozár nikdy nedá pokoj svojmu osudu, vždy sa ho snaží zmeniť Upraviť. Bojuje sa nevzdáva, nikdy neviete, čo spraví skor ako sa Nestratí, pretože Džemy ide v prvom rade o jeho záujmy. Je veľmi sebecký všetko si dvakrát premysli, len sa vyhol Aby zbytočnému plytvaniu svojím časom. Jeho osobným číslom je 7 - Tajomnosť, preto teda málokto vie o jeho zámeroch plánoch. Býva dosť náladový aj v citoch sa mení ako aprílové Počasie. raz ste jeho obľúbencom, potom nie, raz vám podá ruku pomocnú ao chvíľu vás nechá potopiť sa. Toto meno je vhodné pre znamenia Baran, Lev, Vodnár Strelec, vhdonou farbou je červená. Aj keď býva Bernard málo chápavý, niekedy v strede jeho života ho stretne udalosť, ktorá zmení jeho názory na svet a začne konať inak, ľudskejšie súcitnejšie.

SVATOPLUK

Osobným číslom tohto mena je 4 - Sila. Vhodná je farba biela, čierna alebo je vhodné pre znamenia tak silným energetickým nábojom, teda Baran, Strelec, Lev, Škorpión. Svätopluk je symbolom silného pôsobivého muza, o ktorého sa môže vždy jeho okolie oprieť. Nielen býva silný, ale aj prefikana vibrácie v jeho mene priťahujú vyslovene pokušiteľské šance na úspech. Sú to vlastne výzvy do boja Svätopluk má boj veľmi rád, potrebuje stálu aktivitu, Rýchlosť zmenu. Nielen v kariére, ale aj v súkromí, Lebo inak sa začne nudiť hľadať inde zábavu. Jeho snahy sú vždy korunované úspechom, je teda veľmi výhodné s ním žiť v zhode neodporovať mu. Jedinou jeho slabou stránkou je totiž neznášanlivosť voči akejkoľvek kritike.

Tadeáš

Tadeáš je muž, ktorý sa vie ovládať vždy sa dokaze o seba postarať. Najradšej by však nič nerobil, iba užíval výsledky práce iných. Je milým príživníkom, šarmantným lichotníkom sa nikdy nepostaví na nesprávnu stranu. Je Múdry, šikovný, dokaze dlho fantazírovat snívať, nie pred realitou uteká. Nemá rád ťažkú prácu, ani ZODPOVEDNOSŤ už najmenej Páči sa mu zhananie financií. Jeho cieľom je nájsť si dobré, teplé zabezpečené miestečko, kde by mohol niekoho riadiť, nie sám vykonávať prácu minimálnu niesť za nu minimálnu ZODPOVEDNOSŤ. V súkromí tiež hľadá aktívnu vodcovskú ženu, ktorá mu vytýči cieľ stálym poháňaním ho k nemu dostane, samozrejme, bez Veľkej pomalosť kritiky za jeho neochotu. Jeho osobným číslom je 6 - Nežnosť, preto sa nikdy nedokáže presadiť v tvrdých podmienkach. Toto meno je vhodné pre znamenia Váhy, Panna, Kozorožec Byk, vhodnou farbou je oranžová.

TAMARA

Osobným číslom tohto mena je 9 - Génius. Aj keď býva občas Ťažké porozumieť tejto zene, nie je to zlý, či zákerný človek. Žije však tak intenzivne rýchlo, akoby sa jej život mal skončiť za pár chvíľ. Pôsobí tak, akoby bola katastrofa za dverami ona sa musí zabezpečiť pred nou Najlepšie čo. Často dlho žije podľa ustálených morálnych zasad, veri v Spravodlivosť rozum, nie stačí nejaký otras už sa na všetko diva inak, je schopná konať celkom proti svojej výchove, či predošlým pravidlám. Ak bude vyrastať vo vyrovanom prostredí, podarí sa jej vyhnúť priveľkým ťažkostiam ovládnuť tento svoj Strach obavy, teda bude dobrou ženou aj dobrou matkou. No ak problémových má okolo seba ľudí, sama ťažko sa stane ovládateľnú jej konanie bude nepredvídateľné. Toto meno je vhodné pre znamenia Baran, Lev, Panna, Strelec, Blíženci vhodnou farbou je Žltá.

TATIANA

Osobné číslo tohto mena je 8 - peniaze. Tatiana má v sebe autoritatívne črtu vie iných inšpirovať, nadchnúť pohne aj s človekom, ktorý sa na všetko negatívne diva. Má toľko energie, chuti do boja odhodlanie nevzdávať sa, že všetci okolo bývajú jej povahou nadšení. Vždy dbá pomôže iným aj o svoju dobrú pracovnú Povesť. Lenze v láske citoch sa správa rovnako energicky autoritatívne, čo žiadnemu mužovi priveľmi neimponuje. Preto Tatianám dlho trvá, kým nájdu takého muža, ktorý im bude vyhovovať dokáže zvládnuť ich správanie, usmerniť ich energiu aj skrotiť ich panovačnosť. Nemôžu byť šťastné po boku neistého nespoľahlivého muža, musia si svojho vyvoleného vážiť obdivovať ho. Keďže však sami dokážu oveľa viac, ako priemerný muž, ťažko hľadajú takého, čo by ich zaujal. Ak dátum svojmu dieťaťu takéto meno, dávate mu úspech v práci, v kariére. Toto meno je vhodné pre znamenia Panna, Kozorožec, Vodnár Baran, vhodnou farbou je fialová.

Teodor

Osobným číslom tohto mena je 8 - peniaze. Vhodná farba je fialová je vhodné pre znamenia Baran, Blíženci, Rak Lev. Teodor je typom muza, ktorý sa vie obracať konať v pravý čas aj bez pomoci iných. Nemá obavy z neúspechu prípadné Porážky berie niečo ako normalne, nie tragické. Jeho postup je vždy plný originality a jeho nápady bývajú z časti Veľkej úspešné. Teodor sa neobáva žiadneho nebezpečenstva, vždy sa spolieha na vlastné sily, preto býva obľúbeným spoločníkom nielen v mužskej, nie i ženskej spoločnosti. V láske sa za každú cenu drží svojich morálnych zasad ak mu jeho vyvolená nevyhovie vo všetkých jeho požiadavkách, nevie popustiť radšej sa ho vzdá. Koná vždy otvorené priamo, neznáša klebety ohováranie poza chrbát.

Terezia

Terézie vytvárajú okolo seba dobrú atmosféru, príjemné prostredie Vedia vyčariť na každej tvári úsmev. Sú preto vyhľadávané uznávané, o nich málokto vie povedať niečo zlé. Pôsobia ako sprostredkovateľky, pozývajú k sebe zaujímavých ľudí zoznamujú ich s inými ľuďmi, Takže sa snažím dávať dokopy nové známosti. Nejde len o Spoločenské Stretnutia, ale aj o obchodné. Vždy sa snažia získať pre seba nejaky desať malý, nenáročný obchod, ktorý by im niečo vyniesol Veľkej bez námahy. Je totiž pravda, že pre rady nechávajú sa svojím Okolím rozmaznávať snažia sa vždy zvaliť zodpovednosť na iných. Každú úlohu, ktorú dostanem, sa snažia VYBAVIŤ čím skor, len aby mali čím viac času na svoje hobby, či na lásku. Mesto sú pre nich dôležité vždy majú snahu vytvoriť vzťah harmonický. Toto meno má osobné číslo 2 - Dobrota je vhodné vopred Ryby, Vodnár, Barana, Pannu. Pozitívnou farbou je pre nich Žltá.

TIBOR

Osobným číslom tohto mena je 6 - Nežnosť. Vhodná farba je hneda je vhodné pre znamenia Strelec, Panna, lev, Ryby Kozorožec. Tibor sa nemá v živote jednoduché. Jeho Ideály sú veľké vždy snaží sa pôsobiť ako silný muž. Často však koná pod vplyvom súcitu nevie povedať nie. Preto Často býva zneužívaný, klamani stava sa ľahkou obeťou iných. Nevie odporovať len v máločom vie si za svojím názorom štát. Jediné, na čom mu Zvonenie záleží, je rodina ho bezpečnosť. Kvôli svojim blízkym obetuje všetko všetkých, preňho je vždy rodina základ bez podpory svojich blízkych by možno ani nič nedokázal. Preto veľmi Tiborom ani tak nejde o úspech v kariére, ako o citovú spokojnosť harmonické manželstvo. Tomuto podriaďujú svoju osobnosť snažia sa aj prekonať veľké názorové rozdiely, len aby rodinní príslušníci boli všetci spokojní.

Tichomír

Pre týchto mužov nič nie je nemožné, vždy sa snažia získať čím viac pre seba nemajú žiadne zábrany. V mladosti sa stávajú často obeťami nezodpovedných ľudí začínajú svoj mnohými konfliktami život, ai Často tak zákonom. Ich osobným číslom je 5 - Riziko, čo ich v pripade ešte prilieva olej do ohna. Vždy dokážu využiť svoje nadanie získať si priateľov z rôznych kruhov. Postupne sa im objasňuje, čo by ich zaujímalo v živote zabúdajú na veselé zábavky zaháľanie, ktoré ich priťahovali v mladosti. Neradi sa zdôverujú iným, najradšej by si nechali všetko len pre seba, pretože si uvedomujú originalitu svojich myšlienok neradi sa delia tak svojím úspechom. Sú na rozhodní schopní ľudia, majú okolo seba tak dobré vibrácie Často priťahujú príživníkov zbytočných ľudí, ktorí im závidia zväčša ich len využívajú. Toto meno je vhodné pre znamenia: Vodnár, Baran, Byk, Panna Kozorožec. Vhodnou farbou je modrá.

Timotej

Osobným číslom tohto mena je 3 - Schopnosť. Timotej vie čo ako, nie málokedy sa mu chce. Lenivosť netrpezlivosť sú v jeho najhorším prekážkami ceste za úspechom. Inak je vždy zvedavý pátra po pôvode všetkého okolo, teda by sa hodil na prácu vyšetrovateľa, či právnika, alebo prokurátora. Má v sebe stále pochybnosti o iných, o ich cieľoch plánoch, či o ich pravdovravnosti. V citoch stáli býva, nie vždy ziarli ťažko sa s ním žije, pretože od svojej partnerky požaduje dôkazy vernosti neznáša akékoľvek zatajovanie. Miluje dobrodružstvá nové myšlienky, ale Nerád obetuje niečo z vlastného vrecka na to, zviazať dobrodružstvá Aby mohol prežiť. Nie je rozhadzovačný, práve naopak, veľmi šetrí, len aby mal starobu zabezpečenú kvôli budúcnosti nevyužíva Prítomnosť. Toto meno je vhodné pre znamenia: Rak, Lev, Panna Váhy, vhodnou farbou je Žltá.

TOMÁŠ

Jeho osobným číslom je 3 - Schopnosť. Tento muž sa časom prepracuje až k najvyšším postom dosiahne take bohatstvo, o akom sa mu ani nesnívalo. Pokiaľ je ponechaný sám na seba, vie sa postarať o všetko dokaze sa presadiť. Ak však chceme, aby plnil naše vlastné sny Ciele, potom mu ubližujeme ho ničíme. On sám sa stane významným silným, potrebuje jedine tichú podporu lásku, spojenú s absolútnou dôverou. Ak mu vytvoríme dostatok priestoru nebránime mu, potom sa môžeme spoliehať na jeho šťastie šťastnú hviezdu, ktorá ho povedie nakoniec aj uspeje. Toto silné meno je samo osebe, jeho nositeľ naozaj dosiahne každú metu, každý cieľ, o vie sám však, že pre všetko Musia ist postupne pomalý, že pre sa nemá ponáhľať, ani riskovať. Toto meno je vhodné pre znamenia: Vodnár, Strelec, Baran, Lev vhodnými farbami sú modrá zelená.

URBAN

Osobným číslom tohto mena je 2 - Dobrota. Urban je plný muž rozporov málokto dokaze sa v ňom orientovať. Rád hrá divadlo pôsobí ako tvrdý chlapík, nie stačí dlhšia snaha zistíme, že je pre citlivý romantik. Snaží sa učiť z chýb iných tak Ťažké je v ňom nájsť toho pravého skutočného muza, je skrytý pod maskou Nerád Dáva možnosť iným, aby ho zranili. V láske je Opatrný stáli, keď sa už rozhodne, tak to platí na dlhý čas. Takisto sa platí aj o vzťahoch k jeho priateľom, správa sa akoby otvorené veselo, nie Pritom len skúma reakcie ľudí okolo seba postupne si vyberá z nich tych, ktorí mu vyhovujú. Toto meno je vhodné vopred Blížencovej, Panny Váhy. Vyhovujúcu farbou je oranžová, nie aj modrá, podľa toho na koho sa práve hrá.

URSULA

Osobným číslom tohto mena je 6 - Nežnosť. Tieto sú ženy úskočný o nich málokto vie povedať pravdivý výrok. Vždy sa snažia klamať iných naporúdzi majú množstvo masiek, ktoré menia hocikedy sa správajú dosť nevypočítateľné. Úprimné sú iba ku svojim blízkym, v rodine rátajú s porozumením podporou aj sami na poskytujú. Kvôli rodine, deťom, manželovi, či priateľom, sa dokážu celkom obetovať bojovať za ich záujmy. Vedia iných podporiť, uznať im zásluhy málokedy iným závidia. V určitom čase ich života však hrdosť zlom ony začnú svoju povahu meniť k horsiemu. Vtedy treba im pomôcť znovu nájsť tú správnu cestu, Lebo inak sa na nich už nikdy nebudeme moct spoľahnúť. Toto meno je vhodné pre znamenia: Panna, Kozorožec, Byk, Ryby, vhodnou farbou je modrá.