Choď na obsah Choď na menu
 


Etherikos - zaklady duchovneho liecenia

Na úvod si dovolím poznamenať, že všetky články v tejto sekcii sú mojim duševným vlastníctvom, a pokiaľ ich nájdem na inej stránke bez uverejnenia môjho zdroja budem to považovať za porušovanie autorského práva a krádež mojich myšlienok. 

Stari mayovia verili, že ich predkovia su z Plejád ( 7hviezd). Každých 26  000 rokov sa Plejády a naše slnko dostanú do jednej línie – nastane veľký skok. Naše slnko je 8 hviezdou z Plejád. Naše slnko môže byť bránou pre tieto vedomosti z Plejád – nastávaju sociálne zmeny, rôzne zmeny klímy počasia. Sme v strede zrodu novej éry pri každej veľkej zmene môžeme najviac duchovne narásť.  Mayská pyramída zobrazuje 9 cyklov kozmického cyklu a mi sa nachádzame v 8 cykle – otváranie aktivít pravej hemisféry – spiritualita, duchovnosť ( materiálno verzus duchovno). Pri každom postupe do vyššieho cyklu je veľký skok – veľa sa naučíme, všetko sa zrýchľuje. Budúci marec začne 9.cyklus – budeme ako na kolotoči-

Mayovia a aztéci verili, že pochádzajú z veľkého kontinentu na vode. Ich predkovia vyzerali indoeurópsky a mali veľké brady (ako egypťania, tiež stavali pyramídy) započaté v Atlantíde. Cez štyri katastrofy zhruba 3100 rokov pred Kristom, boli tu veľké vulkanické katastrofy, kométy, kométy v dobe bronzovej spôsobili veľké škody (doložené historicky-geologicky). Mayovia boli veľmi dobrí matematici, fyzici, astronómovia, šamani, cestovali v čase...

 

Mayovia verili, že v roku 2012 podľa mayského kalendára dôjde k zjednoteniu s jednou ich pyramíd so Slnkom

21. 12.2012 Slnko vyjde nad pyramídu v tom istom bode vo vesmíre v rovnobežke s galaktickým stredom Mliečnej dráhy  (galaktický stred Mliečnej dráhy bol pre mayov BOH – jediná vec, ktorá sa na oblohe nehýbala.) Je medzi súhvezdiami strelec a škorpión. Vedci objavili, že je tam čierna diera. Takže v roku 2012 nastane ukončenie evolučného času. Celý  mayský mýtus stvorenia je založený  na tejto teórii sme prepojený na všetkých úrovniach. Čiže všetky tieto úrovne sa nám prepoja a zároveň každý z týchto systémov ostane autonómny. Čiže ľudské systémy sú celý kozmos.  Každá z našich buniek je bodom aktivácie pre kozmickú informáciu – myslím pozitívne – sme zjednotení s harmóniou vesmíru. Keď začne 9.cyklus je pravdepodobné, že sa môžeme priamejšie spojiť so svojím telom, prírodou a vesmírom. Polarity v mozgu sa budú meniť.  

9 Cyklov

Druhé obdobie deviatich cyklov -mayovia, gréci, rimania je aktívna ľavá hemisféra- videli svetlo vo všetkom. Všetko bolo zaplavené božským svetlom – geometria, matematika. Nevideli to ako čísla, čísla boli anjeli.  V dávnych časoch všetko stavali podľa duchovných zákonov, ktoré sa odzrkadlovali v matematike ...Politici boli skutočný politici, v tejto dobe nastal zrod demokracie. V ďalšom cykle je čelný lalok neaktívny, ale zadná časť mozgu je aktívna. Nastáva temno ohľadom duchovna.Dominancia matérie. V roku 1999 – ôsma etapa- sa zmenili polarity pravá hemisféra je aktívna -spiritualita duchovno liečenie, etika, hodnoty, pocity. Toto neplatí pre celý vesmír (pre všetkých ľudí) ale iba cca 20% populácie čo je dostačujúce na vplyv na celú spoločnosť. V marci 2011 bude aktívny čelný lalok. Takto aktívny čelný lalok bol aktívny na začiatku - pred kultúrnou revolúciou vtedy  ľudia žili blízko prírody v spojení s ňou. A teraz  akoby prapôvodna myšlienka Boha sa dokončuje a vracia – nový vzťah k prírode, kozmické vedomie.

Plejády

Mayovia hovorili o zjednotení s Plejádami. Plejády sa zjenodtia so Slnkom do jednej línie.

Podľa Nicholasa Demetryho 7 hviezd Plejád reprezentuje 7 archanjelov, bytosti svetla napomáhajú. 

plejady-m45.jpg

 Každých 26 000 rokov sa dajú do jednej línie.

 

 

 autorka článku: Tatiana Zaťková

 

Príspevky

Etherikos - zaklady duchovneho liecenia

3. 2. 2011

 

Etherikos - elementali - 2.cast

7. 2. 2012

 

Etherikos - čakry - 3 časť

7. 2. 2012

 

Liečenie vnútorného dieťaťa

7. 2. 2012

 

Minulé životy

7. 2. 2012

 

Život medzi životmi

7. 2. 2012