Choď na obsah Choď na menu
 


Život medzi životmi

7. 2. 2012

 

Život medzi  životmi

 7.stupeň

 

Po roku 2012 začínajú  prichádzať dúhové deti . Všetky dúhové deti prichádzajú teraz,  lebo karma je spálená  –  oni sú bez karmy.  Treba ukotvovať  energiu cez meditácie a to pomáha deťom prísť  medzi nás. Mnohý  sú tu prvý krát zrodený ako avatari alebo prieskumníci. 

Vo svete sa toho veľa deje je veľmi dôležité ostať uzemnený meditovať byť v centre žiadne upadanie do negativity,  lebo teraz je všetko znásobené. Teraz je omnoho jednoduchšie kontaktovať  iné dimenzie. Naše vedomie sa rozrastá a tak isto vedomie z iných dimenzií sa viac prepája s nami je to vzájomný vzťah. Nie je to len smerom k nim, alebo oni k nám, ale je to vzájomné. Ten duch vodnára  –  každý prispieva do tohto plánu a toto bude čím ďalej tým viac pravdou. Začiatkom marca sme začali univerzálny cyklus  –  to znamená faktor zrýchlenia je ako v nadzvukovej stíhačke a ako bolo povedané mnoho vecí je omnoho rýchlejšie vyriešených ak ich necháme ísť.  Naučiť sa odovzdať.  Ak sa niečo konfliktné deje,  ak použijete starý postoj – znásobí sa to ako tsunami.. Keď  sa stane niečo negatívne – tak si len pripomeniem, že čas a pohyb energie sa deje tak rýchlo, že za  5 minút si pravdepodobne ani len nespomeniem čo sa stalo a treba to nechať ísť...Je to požehnanie, že veci sa tak rýchlo dejú.  Nie len čas sa zrýchľuje,  ale aj evolúcia sa zrýchľuje,  proces tvorenia   a toto je to najdôležitejšie. Takže všetko je reštruktualizované okolo nás,  aj keby to  vyzeralo tak, že  svet sa sa rozpadá na kusy a je to horšie, ste len svedkami toho, ako ego sa snaží rozuzliť  veci skrze egoistický postoj –  takže to nie je pravda, ale výsledok ilúzie.  Vždy je na výber – odovzdanie  – poprosiť  o odpustenie a byť vďačný, držať si afirmáciu alebo meditáciu v srdci, ísť do prírody a tam ukotviť  energiu. Čokoľvek čo ukotvuje  pozornosť  do toku energie okamžite dá  fitback,  že je to dobré. Čokoľvek čo robíme, robme v tomto duchu.  Nemôžeme zachrániť svet, ani vlastnú rodinu, každý sa musí zachrániť sám. Každý musí zachrániť svoju  vlastnú pravdu vo svojom duchu.  Starý pohľad  – zachránim Ťa, pohľad ega na vec – zle! Ego toto nemôže urobiť iba BOH! Čím  viac  pozornosti položíme na energie,  ktoré prúdia,  tým ľahšie to pôjde.

Astrologicky začiatkom apríla  – Neptún a ryby sa spojili. Neptún sa vrátil do svojho domu boli tu rôzne znamenia.  Tradične Neptún prezentuje transpersonálnu lásku,  ale všetko je v Neptúne, závislosti na drogách,  ilúzia,  najhoršie zo všetkého (napr. v apríli bol Lábin zabitý). Veľa negatívneho,  ale aj pozitívneho sa deje. Netreba sa prikláňať ani na jednu ani na druhú  stranu,  treba veci nechať plynúť a a milovať. Sú štyri oblasti lásky:  

Milovať  samého seba svojim spôsobom – opýtať sa ducha ako milovať samého  seba lepším spôsobom,  ako sa očividne nemilujem a prečo tak robím – program ega znova vytvárať drámu a tragédiu – preskúmať  samého seba,  ako sa milujeme 

Ako milovať svoju rodinu novým  spôsobom – duchovným spôsobom  oproti tomu egoistickému spôsobu. Mechanizmus ega vyžaduje – obeť,  záchranca a zneužívateľ. Ale nové deti neprijímajú tento cieľ  – jedného dňa bude revolúcia – deti prichádzajú s pravdou, že takto to nefunguje 

Milovať ľudstvo

Naučiť  sa milovať Boha -  bezpodmienečne sa naučiť  žiť lásku, nie len počúvať a kázať o nej, ale ju aj žiť. Pre toto prichádzajú dúhové  deti a odzrkadľujú  nové cnosti. 

Otázkou je,  ako naozaj milujeme Boha

Stáva sa že naše zvieratá ale môžu aj domy preberať našu karmu..treba byt vďačný za to že všetko je ok...odovzdanie  dôjde ďalej ak ho pustime – odovzdáme .

učiť sa trpezlivosti- ďalšia cnosť veľmi dôležitá je trpezlivosť. Nie ego vzťah k bohu ale vzťah duše k bohu. 

Tri hlavne regióny vedomia:

Spánok

Vedomá myseľ sa zaznamenáva v hladine vĺn beta – rýchle vlny,  13-41 Hz – čo sa zhoduje s vibráciou jadra zeme. Takže  ak sme v tomto móde v ktorom triedime problémy tak sa väčšinou nachádzame v hladine beta. A duchovný zákon ktorý vládne tejto doméne je zákon vďačnosti. Čím viac sme vďačný tým viac uvedomujúc  si že sme duchovne bytosti v procese učenia čokoľvek čo nám je dane je pre naše dobro. Ak to dokážeme vnímať z tejto perspektívy vďačnosti a tým že sme vďačnejší priťahujeme viac harmónie a lásky.

Podvedomá myseľ  - existuje v mentálnom emocionálnom aspekte našej bytosti a toto je naša pamäťová databanka našich skúsenosti. A tato myseľ kmitá v hladine alfa čo je 18 -13 čo je pomalšie oproti predošlej.. keď ležíme pri mori naša myseľ sa spomalí vtedy sa vynorí svet našich snov – naše podvedomie sa snaží harmonizovať a toto je hlavným zákonom príťažlivosti . čokoľvek držíme v podvedomej mysli to si pritiahneme.  V zmysle liečenia alebo poradenstva tak terapia rečou sa nachádza v oblasti vedomej mysle. Veci ako vnútorné dieťa alebo minulý život snažiť sa rozpamätať si z minulého života ako regresia tak toto sa deje v hladine alfa.  Meditácie sa deju v hladine theta. Občas sa stáva že ideme do delta a to znamená že zaspime.

Nad vedomá myseľ – theta – hlboké meditácie – vaša aktivita sa spomalí úplné veľa 4-8 Hz. Stane sa že ľavá hemisféra nie je dominantnou aktívnou  a pravá hemisféra ktorá drží živé obrazy  ktoré registruje z iných dimenzii je veľmi aktívna. V tomto stave theta všetko prichádza k nám. V tomto bode prehovára k nám naša duša nie skrze spomienky ale skrze priamu skúsenosť a to je stav – super vedomie.

keď niekoho liečiš musíš si predstaviť aké je to byt liečený , nalaďuješ sa na jeho energie. Stav kedy si medzi všetkými tromi stavmi  alfa beta theta  sa zosynchronizuje so stavom toho liečeného.

Spánok tiež lieči.

Kam ideme potom čo naše telo zomrie :

Archanjeli prídu a začínajú rozoberať telo od hlavných elementov voda zem vzduch oheň . obyčajné Rafael to odsekáva dušu a fyzické telo ako vystupujete z tela , vyspelé duše idú rovno do svetla nepotrebujú žiadne ceremónie. Väčšina duší pre nich príde ako by niekto.  Keď opustíš telo a pozeráš sa na skupinu ľudí vidíš ju šedomodro.  Obyčajné aj strážny anjel  preberie na seba podobu niekoho koho poznáme.  Nechcú nás vystrašiť. Vystrašia nás naši elementáli, ale to je náš výplod.  Stáva sa, že ak duše odchádzajú na dobro ostanú na chvíľku tu. Niekedy je to preto, že chcú tíšiť a pomáhať ostatným, aby prešli cez ten nárek alebo chcú jednať ako sprievodcovia pre tu rodinu. Tieto duše tu viac vedome majú veľa lásky pre svoju rodinu a chcú aby to bolo jednoduchšie pre tu rodinu. Obyčajné tato duša nesmúti ale rodina smúti a duše dávajú signál o svojej prítomnosti. Keď sa všetko utrasie potom oni odídu , niekedy sa dotknú rodinných príslušníkov a môžete cítiť prítomnosť,  alebo zaklopú na objekt dajú o sebe vedieť. Niektoré duše sú veľmi ťažko závislé na negatívnych emóciách sú tri negativity. Emócie ktoré vyžadujú fyz. telo: násilie, chamtivosť, žiadostivosť. Ľudské bytosti ktoré sú zasiahnuté jedným alebo všetkými budú mat veľmi ťažké časy aby prešli do druhých svetov a tieto duše sa dosť dlho motajú po fyz. svete. a oni sú týmito duchmi, ktoré sa tu motajú. Niekedy sa dajú aj odfotiť.  Ale veľa z týchto duší sa snažia naplniť svoje túžby skrze ľudské bytosti ktoré majú podobný problém. Napríklad niekto v rodine zomrie kto ma problémy s alkoholom a zrazu niekto v rodine začne veľa piť. Alebo tato duša pôjde  tam kde je podobný energia. Takže majú tendenciu sa motať aj okolo sto rokov. Mnoho ňu nich nepozná svetlo a ani nemá spojenie s ničím zmysluplným. A niektoré žijú v temnote a nemajú radi svetlo. Ale vo väčšine prípadov duša opustí telo príde sprievodca a a tento sprievodca ich odvedie na miesto kde môžu byt orientovaný. Napr. keď duša vstúpi do fyz. sveta malé dieťa potrebuje orientáciu v zmysle rodiny a najprv spozná mamu a potom sa to rozrastá a jeho štruktúra svetla rastie. Ak duša žila tvrdý život kde bol vyčerpaný a unavený tak môžu byt odvedený do astrálnej nemocnice kde sa opäť dobijú.  Tato orientácia sa skladá

1.astralne  miesto kde sa ta duša  môže nabiť a potom tej duší bude premietaný jej posledný život čo sa tam odohralo. A to premietanie je veľmi detailne. Vaša myseľ  nahráva všetky skúsenosti. Keď ste na druhej strane v astrále prechádzate procesom kde prezeráte cely život a váš sprievodca vám pomáha prechádzať si tým celým. Rozdielom medzi prezeraním tu a tam je veľký. Môžete tu sedieť a premietať si svoj život, ale keďže ste v tretej dimenzii ktoré je oddelene od tých skúsenosti ten prehľad toho života nebude taký úplný.  Keď ste v astrálne, svetlo nie len, že je tam silnejšie a uvedomenie väčšie ale emocionálna citlivosť je sto krát väčšia.  Tam cítite nie len svoje ale aj emócie toho druhého. Môže to trvať sto pozemských rokov než to všetko strávime dobre zle skúsenosti- všetko.  To čo sa deje na druhej strane je reprogresívne  to znamená že nevytvárate nove skúsenosti- je to prehľad života. A toto začína veľmi skoro po odchode z fyz. tela. tento prehľad života pokračuje aj naďalej lebo sprievodca vás vezme do skupiny s podobným zameraním s podobným vedomím kde budú tri hlavne druhy -1- primárne spriaznene duše 2. Doprovodné duše 3- priradene duše

1. primárne duše, hlavne spriaznene duše- životný partner ale môžu aj nemusia byt partnerom vo vašom fyz. svete. hĺbka lásky s takýmto partnerom je nezlomná – nedá sa zabudnúť.  Ale môže to by taj niekto kto je na druhej strane a z iného života. Niekedy je tak že ľudia hľadajú tu spriaznenú dušu, a stane sa to že tato duša je ale na druhej strane z iného života. 

2: priradene duše – s ktorými mate karmické kontakty určitý ľudia ktorý včas učia nejaké lekcie - učitelia

3. doprovodné duše – duše vo vašej rodine – brat, sestra, deti, dobrý priatelia,

Niekedy stretnutie s touto skupinou môže byt oslavne. Skupina duší tiež pomáha s prehľadom toho života , môže to byt chrám, záhrada, učebňa...život duše nie je len o tom,  že pozerá nejaké nahrávky ale majú aj projekty rôzne.  Napr. keď sú vo fyz. svete zaujímajú sa liečením a a potom keď odišli na druhu stranu tak fungovali ako nejaká pohotovosť v prípade liečenia. Tieto duše sú pomocnici pri rôznych nešťastiach napríklad. Alebo aj pri meditáciách duše pomáhajú a liečia toho človeka. Ak ste tu pracovali v nemocnici tak na druhej strane pomáhajú prejsť na druhú stranu- Umelci – pomáhajú umelcom. Atd. Je mnoho funkcii.  Niektoré duše prichádzajú skrze média a fyzicky pomáhajú  tu.  Astrálne telo  nestarne tak rýchlo ako fyzické.  Ak prebieha  ich film môže sa nám s nimi snívať. Dimenzie sa prepájajú 3 a 4  preto mame pocit že je všetko rýchlejšie.  Astrálna a kauzálna sa spájajú náš čas vyzerá že sa zrýchľuje pretože sa približuje k ich času.  Napríklad vo sne sa môže stať všetko ale ten čas na fyzickej úrovni inak prebieha.  Daskalos zobral bielu foto a povedal či tá osoba tu je, alebo nie – podľa prvých  troch čakier.  Ak sa spájate s dušami na druhej strane ak ich energia je veľmi jemná  tak sa pozrite koľko svetla je na druhej strane.  Ak tam veľmi žiaria tak sú šance že sa neinkarnovali. Ak neziaria toľko,  tak sa inkarnovali. Duše ktoré zomrú v nejakej nehode sa inkarnujú rýchlo. Duše ktoré nemali taký dobrý charakter r a robili neplechu Idu na druhu stranu  tak tieto sa inkarnujú tiež rýchlo ale ako obete. Duše nie sú nútené aby sa inkarnovali je im dané veľa času a slobody,  ale skôr alebo neskôr musí zaplatiť. Ktorákoľvek duša ak ma nedokončené veci tu aj keď prešli skrze veľa tých spomienok nedokážete spracovať úplné všetko v jednom živote.  V jednom živote spracujete asi len  20 % karmy. V evolúcii na druhej strane  sú rôzne štádia .- niekoľko krát predstupujete pred radu starších a starší sú majstri ktorí sú zodpovední  za nejaký ten rast. A oni vám dajú rady ako  pokračovať aby ste naplnili tu svoju karmu. A keď ste pripravený preberiete nove telo nájdete novu rodinu ktorá ma to čo potrebujete  a rodina do ktorej vstupujete je možno ta s ktorou ste neboli  a  nemusíte im nevyhnutne splácať karmu ale môžete.  Alebo rodina ma energetickú konfiguráciu ktorú potrebujete nemuseli to byt ti čo váš zneužívali ale sú tu aby váš učili skrze podobne skúsenosti a možno tam nie sú,  aby vás učili o poslednom živote ale o živote 100000 rokov dozadu. Nemusí to byt nevyhnutne posledný život.  Všetko toto muší byt dane v pod dotaz aby toto mohlo byt realizovane.  Niekedy sa vraciate späť aby ste dokončili niečo čo ste pred tým nemohli dokončiť. Niekedy si priťahujete rôzne okolnosti aby ste mohli dokončiť určíte veci. Snažiť sa kráčať strednou časťou toho života – nepripútanosť ani k mačke ani k ničomu lebo budete musieť prísť kvôli nim J.  Je veľké požehnanie inkarnovať sa  na zmenu vekov. Ako teraz z doby materialistickej do doby duchovnej.  Karmu môžeme spáliť nielen vo fyz. tele ale aj v astrálne. Vo fyz. tele sa karma spaľuje rýchlejšie, lebo vo fyz. tele si môžete vybrať smer. Je to požehnanie mat fyz. telo , lebo tu môžete najpriamejšie meniť veci.  Teraz je vedomie na úrovni krčnej čakry ďalších 5000 rokov bude na úrovni 6.cakry.  kto vie ako dlho budeme musieť mat fyz. tela. sú niektoré duchovne bytosti ktoré sa dokážu teleportovať  a používajú to na učenie, liečenie atd. 

Duše ktoré boli veľmi ničivé sú doslova uspane na dlhu dobu sú poslane na astrálnu sféru mesiaca a tu veľmi pomaličky sú rehabilitovane. Čím zložitejší život čím deštruktívnejší život  bol  tak týmto dušiam trvá veľmi dlho predtým než môžu vôbec fyzické telo na seba zobrať lebo držali v sebe toľko ničivej energie a ich karma je taká ničivá môžu byt šťastný ak sú len potratený. Mnoho z nich prechádza takými vecami ako je potrat zomrie a veľa krát po sebe a zaživa všetky hrozne veci ako dieťa.., ktoré pred tým sami plodili. Po čaše je im opäť dovolene sa opäť inkarnovať. Je astrálna pláň mesiaca kde je efekt tejto negatívnej energie, počas splnu sa dotýka zeme, je to obdobie kedy sa dvere trosku pootvoria  polia energetické sú jemne prepojene a vtedy je ten vplyv viac cítiť bolo by dobre keby ľudia boli počas splnu viac v kľude nie moc aktívny. Počas splnu býva viac ľudí s kolapsom. Počas splnu sa dokážeme viac spojiť , viac naladiť.

Skupina duší môže mat od tri do 25 členov ale v priemere okolo 15. Obyčajne je tam znovu stretnutie keď sa ta duša vracia späť. Nie je pravidlom že ako duša ste v jednej skupine nejakých 300 rokov môžete navštevovať aj iné skupiny ktoré sú pridružené k tej vašej. Hierarchia hore je podľa vývinu vedomia, jedna duša učí druhu dušu.

Niekde veľmi mlada duša môže byt biela ale aj veľmi stará duša môže byt biela. Farby reprezentuje mentálny rozvoj. A najčistejšia žiara svetla je biela, lebo biela v sebe nesie všetky spektra farieb. Obyčajné skupiny duší začleňujeme od 1 -6 

Progresia – Idu farby ktorá povedie k ďalšej -  biela do červeno ružovej      

Biela - červeno ružová do svetlo pomarančovej – obyčajne nádych žltej 

Žltá 

Tmavo zlatá  s troškou zelenej – alebo šalátovo zelená 

Svetlomodrá – tmavomodrá, slabo modra so zlatou

Tmavomodrá s nádychom fialovej do fialovo ružovej a niekedy tie najvyššie opäť biele

Dúhové deti nemajú karmu na žiadnej z týchto úrovni. Ak vy nesiete tuto energiu ste prepojený so všetkými dušami a skupinami je to viac vesmírne. Jedna zo zaujímavosti farieb je keď idete do skupiny vašej duše môžete sa spýtať aké sú farby mojej rodiny. A zrazu pochopíte že nie všetci  z vašej rodiny sú z vašej skupiny. Môžete zakúsiť že s niekym  z vašej rodiny necítite také puto. Môžeme mat v rodine duše ktoré mame niečo naučiť, nemusíme spolu rezonovať brat vs. sestra napr. 

Koľko energie si berie ta duša z druhej strany priemerne 50-70 %. Niečo musíte nechať hore, pretože to je vaše spojenie s vrchom.  Ak mate uťahaný život ako keby ste nemali dosť energie na to čo mate robiť tak možno pred tým než ste sa inkarnovali ste urobili rozhodnutie že ste si nezobrali dosť alebo sa zmenili okolnosti a zobrali ste si toho viac než dosť.  A výsledkom je zrazu to že nerobíte to čo ste mali. Jedine kedy to funguje , keď robíte niečo z lásky pre nejakú skupinu ľudí tak je vám daná energia aby ste to mohli robiť.  Napríklad mate mat len dve deti a zrazu mate tri – tak nemáte dosť energie  a nemôžete robiť to čo ste mali. Viac karmy viac energie si beriete. Ak slúžite viac evolúcii - viac energie si vezmete.  Ak mate prebytok energie – nemôžete spávať to môže byt problém a treba sa uzemňovať a zbavovať sa prebytku tej energie. Fyzické telo sa začína rozkladať až po rozpade éterického tela.  Pred tým než sa inkarnujeme si vyberieme fyz. telo podľa potreby na tu ktorú inkarnáciu  môžete mat telo kde potrebujete mat viac mobility viac sily alebo skrze mysle väčšina duší si vyberá telo ktoré  nie je dokonale aby mali pripomienku že tento svet nie je konečná stanica. Taktiež sa môže stať že človek sa stane závislý na svojom tele že spiritualita ide bokom takže preto mame tendenciu vyberať si menej dokonale telo aby sa nám toto nestalo. Taktiež keby sa nám stalo že ľudia začnú uctievať našu atraktivitu tak náš nikdy nespoznajú lebo nikdy nevidia za ten plast a je to veľmi ťažké. Lebo ako náhle chcú prekročiť tuto ilúziu musia bojovať a môže to byt veľmi vysiľujúce.  Herečke idoly – cele zle. 

Regres: Ak aj neveríte v minule životy vaša vyššia myseľ vytvorí príbehy z tých minulých životov ktorá povedie tu energiu z tých minulých životov a dá vám presne to čo potrebujete

 

 neposudzovať čo je správne alebo nesprávne proste skrze intuíciu odpovedať.. ak nevie odpovedať netreba s toho robiť vedu a treba isť ďalej. Stačí niektoré otázky len precítiť napr. deviata otázka – je toto telo slabšie , silnejšie, rýchlejšie, atd.. zobrala som si mužské alebo ženské telo a prečo,  ako som sa v dôsledku toho rozvíjala,?

Terapeut: povedz svojim sprievodcom aby ta zobrali do posledného života ako bol tento ak je to vhodne pre teba. Je možné že ta vezmú aj do iného života ako bol posledný lebo je to pre teba lepšie.  budem teraz počítať od 10 po 1 a ak obídem odpočítavať tak ty budeš kráčať skrze ten tunel. Na začiatku tie steny tunela budú vyzerať veľmi tmavé a postupne budú šednúť, bielieť a na konci budú úplné svetle..Vstup do tohto tunela teraz 10,9 8, steny sú tmavé kráčaj ďalej 7,6,5 steny sú sede už iba 4,3 steny sú biele 2,1 teraz vstupuješ do iného života iného miesta do iného seba. Vystúpite z tunela , povedzte klientovi zatvor svoj vnútorný zrak a skús precítiť tu teplotu a klímu ktorá tam je:   teplo, zima pri alebo je sucho?  Bod 5: Teraz otvor svoje oči je deň, alebo noc? Pozri na svoje nohy, čo máš obuté? Sandále,  alebo žiadne topánky?...

 Týmto nečistíme negatívne emócie ale nastoľujeme hlbšie pochopenie s dušou. Prečo sme tu s našou skupinou, napomáha lepšiemu seba prijatiu a pokoju. Pozrieť sa na to ako prišli na svet moje deti

 

Tento rok je dokončenie mayského kalendár a  podľa niektorých ľudí  dosť ľudí verí že je to až ďalší rok v decembri prvý tvrdia že to bude neskorý október tohto roku možno obe skupiny majú pravdu zač. marca tohto roku sme vstúpili do deviateho cyklu  mayského kalendáru tsunami  v Japonsku asi 9 marec bol prvý deň zmeny univerzálny vesmírny cyklus je o aktivovaní kozmického vedomia jednoty uvedomenia si spojenia si s prírodou tento cyklus sa pohybuje  20 x rýchlejšie ako posledných  30 rokov. ako vnímame ako sa čas zrýchľuje ale zrýchľuje sa evolúcia 20x viac informácii , sa vlieva do našich tiel do naše ho vedomia pre transformáciu a veľa z týchto informácii je pre nás nových ohľadne nového spôsobu ako Zít atd. A pre veľa ľudí to znamená veľa zmien tento rok. Novy zmysel na niečo nove v rámci rodiny prace je to niečo nove čo sa teraz objaví. A tento 9 cyklus trvá zhruba iba 9 mesiacov.  Každý cyklus sa skladá z 13 pod cyklov.  Začali sme okolo 8 až 9 marca a každý z týchto pod cyklov trvá 18 dni. 18 je zaujímavé číslo lebo 8+1 je 9 a 9 je dokončenie . v noci prebieha sedimentovanie nového, ukladanie eliminovanie starého. takže začiatkom marca 1 deň v tomto cykle a každý deň je proces rastu. Takže 1. Deň zásadité semienko 2 klíči semienko 3 pučí semienko 4 formujú listy 5 vytvára sa plod púčik  6 kvet  7 hotové ovocie

19.20  do 5.6 júna vyháňanie – vytváranie nove idei nové príležitosti sa objaví novy spôsob myslenia novy spôsob vnímania skúsenosti. Ako keď sa ta mala rastlinka vynorí z tej zeme ...keď sa formujú listy zhmotňuje sa to do reality. A keď sa rastlinka formuje vidno listy telo je vidno čo vyrástlo kvety znamenajú oslavu ovocie skompletizuje sa + nove semienka + výživa. Všetkých tých osem predchádzajúcich cyklov sa teraz ukončuje koncom októbra tohto roka vlastne.

6-.26 jún-  pôjde do tretej noci čokoľvek nove sa vynorí čo je dôležité pre ten ďalší krok. Čokoľvek sa nove vynára nove myšlienky čo je z nich dôležité a podstatne pre ďalší krok si treba všímať. Ďalších 18 dni čo potrebuje byt zmenene alebo eliminovane pre ďalší rast .

24.6 -11-7- kreácia listov tvorenie listov a myšlienka , zmena zosilnie dostaneme viac podpory svetla požehnania

Noc 4 to je 12.29 júl

5den – púčiky 30.7- 16.8

Noc 5 - 17.8-3.9 –obyčajné notoricky známa je najdeštrukčnejší  – čokoľvek čo nebolo zlikvidovane čo nebolo predtým čo potrebuje sa zmeniť a odoláva tej zmene stále sa k vám určíte vráti noci 5 – fáza deštrukcie. Ak vo vašom vedomí držíte nejaké slabosti nejakú negativitu  tak noc číslo 5 to z vás vytiahne. A 5 noc ma čo do činenia s materiálnom a ekonomikou

Koniec októbra veľmi ničivý – všetky cykly sa teraz dokončujú a pokračovať bude len 9 cyklus. Čiže cyklus 1-8 sú vo svojom 7 dni – žatie úrody

8 cyklus je galakticky cyklus -  hodnoty etika, posledných 13 rokov učí náš čo je skutočný pravda za čím si naozaj stojíme . Pán Koloman zostavil tento graf predpovedal  a  finančnú krízu

5 noc v 9 cykle 17.8-3.9- nevieme čo príde možno ďalší krach na burze ekonomická nestabilita Ak sa to nejako cítim že treba urobiť zmenu v auguste tak ju treba urobiť, uctili si tuto informáciu. Ak sa do konca októbra nič nestane pravdepodobne ďalšia perióda takáto bude december , november 2012 cez január 2013 niečo nove veľké sa stane

Deň 6  - 14.-21 september –

22.9 –9.10   noc 6

 deň 7 - 10.10.-28.10  -  podľa týchto informácii môžeme sami pozorovať čo sa deje v náš a okolo náš a spájať sa viac s vesmírom a prúdom energie

Pre tento rok najdôležitejšie témy naučiť sa prikláňať sa  s duchovným vedomím nie s vedomím ega. Keď ste v konflikte zmätku negatívnych emóciách ustráchanosti, v takom obviňovaní a kritike a posudzovaní a rôzne strachy silne pripútanie čo nedokazte len tak nechať isť, každá s tých negatívnych Emócii tak ste vo vedomí ega a vtedy idete proti prúdu tej energie., keď budete pádlovať proti prúdu bude to pre váš omnoho bolestivejšie lebo tam nie je žiadna podpora. Na druhej strane ak sa budete prikláňať k tomu vedomiu ste v prijímaní čo k vám prichádza aj keď tomu nechápete viete že boh vám pomôže lebo ste vo svojej láske a pokoji  a kultivujte lásku v týchto 4 odvetviach života o kto. Sme včera hovorili keď kultivujete tu lásku tak sa automaticky spájate s tým tokom. Ak to nerobíte môžete sa cítiť úplné mizerne, aj si myslite že môžete robiť cely čas to čo ste robili do teraz následky budú omnoho drvivejšie..milujúc seba samého milujúc rodinu a ľudstvo a boha, milujúc seba samého čokoľvek čo nám pomáha vytvoriť pozitívnu skúsenosť pre seba samého cvičiť zdravo sa stravovať  a robiť koníčky čo nás napĺňajú, otvárajúc sa láske od druhých.  Naučiť sa byt spojený kvalitne s rodinou pozitívnym spôsobom a takisto aj s ľudstvom. Všetko čo robíte vnášajte do toho dokonalosť a lásku skrze meditáciu a modlitbu. Buďte otvorený novým spôsobom ako sa vám zjaví boh., osvietenie nie je úplné poznanie boha ale znamená to že ste zaľúbený do tejto záhady boha a zaľúbený do tejto skúsenosti čo naozaj boh je. Všetky tieto doteraz zabehnuté vnímania čo boh  je musí isť teraz preč.

 

 

 Autorka článku: Tatiana Zaťková