Choď na obsah Choď na menu
 


Je osud vopred daný?

1.jpgUrčite každý z vás niekedy premýšľal nad tým, či je  budúcnosť daná, alebo nie. V príspevku čo je to veštenie, som už písala, že všetko sa odvíja od našeho momentálneho správania a nič nie je dané. Všetko sa dá zmeniť.

Predstavte si, že existuje veľa paralelných vesmírov, alebo ak chcete alternatívnych budúcností. V každom z týchto vesmírov je iná budúcnosť, ktorá sa odvíja od  vašeho rozhodnutia. Od rozhodnutia, ktoré sa rozhodnete uskutočniť.

Napíšem sem dva príklady:

Varianta A:

Rozhodla  som sa, že  pôjdem do mesta na nákupy.  Kým som nakupovala, vonku  začalo pršať.  Keď som vychádzala z obchodu, zbadala som blížiaci sa autobus, ktorý mi chodí každých 30 minút. Nechcelo sa mi v daždi čakať, preto som sa rozbehla  k autobusu,  ktorý ma mal odviezť domov.  Nastúpila som, zaplatila za lístok a všimla som si, že v uličke autobusu,  stojí sympatická babička a pred ňou si kľudne sedí  teenagerka so slúchadlami a tvári sa že ju nevidí. Babička jej nič nepovedala iba pri nej  tichučko stála. Samozrejme, že mi to nedalo a mladú som zo sedadla vypoklonkovala, aby si babička mohla sadnúť.  Autobus dostal tesne pred dedinou  šmyk a havária stála život viacerých cestujúcich.  Medzi  ľuďmi, ktorí zomreli,  bola aj stará pani, ktorej som vybavila miesto na sedenie.   Ja som na šťastie utrpela len zlomeninu ruky a pár modrín. Na miesto nehody sa dostavila sanitka kde bol sympatický doktor za ktorého som sa o dva roky vydala.

Varianta B: pokračovanie článku nájdete na mojej novej webstránke: https://jasnovidkatatiana.sk/je-osud-vopred-dany-2/