Choď na obsah Choď na menu
 


 

Uzdrav svoje telo - Louise L.Hay

Známa duchovná liečiteľka Louise L.Hay, ktorá pomohla nielen sebe (dostať sa z komplikovaného ochorenia), ale pomáha ľuďom, ktorí CHCÚ POMOC, prišla s jedinečným rozkódováním príčiny choroby. Všetko súvisí so všetkým ... .. a tak i fyzické choroby majú súvislosti so správaním a prístupom k životu chorej  osoby. Uvediem tu niekoľko príčin vzťahujúcich sa k rôznym častiam tela a ich orgánom, o ktorých píše Louise L.Hay. Všetky choroby si v tele vytvárame sami. Telo, rovnako ako všetko ostatné, zrkadlia naše myšlienky a presvedčenia. Každá bunka v tele reaguje na každú myšlienku, ktorá nám prebehne hlavou a na každé slovo, ktoré vyslovíme. Zabehnuté spôsoby myslenia a reči vytvárajú telesné návyky, držanie, tela, harmóniu alebo chorobu. Človeka s neustále zachmúrenou tvárou nesformovali harmonické, láskyplné myšlienky.

 

HLAVA nás reprezentuje. Je tým, čo ukazujeme svetu. Podľa nej nás svet poznáva. Problémy v oblasti hlavy väčšinou signalizujú nejaký zásadný problém. 

 

VLASY predstavujú silu. Keď sme nervózni a máme strach, často sa spútavame "oceľovými obručami",  vedú od ramenných svalov na temeno hlavy. Niekedy siahajú až dole k očiam. Vlas vyrastá z vlasového vačku. Pri nadmernom napätí v pokožke hlavy sa vlasový vačok môže stiahnuť tak pevne, že vlas nemôže dýchať, odumiera a vypadáva. Ak napätie trvá, koža sa neuvoľní, vačok zostáva stiahnutý a znemožní nový rast vlasov. Výsledkom je holohlavosť. Od tej doby, čo sa vo svete "biznisu", ktorý spôsobujú frustrácie a napätia, začali presadzovať aj ženy, rapídne u nich vzrástol počet prípadov vypadávania vlasov. Prospelo by nám viac uvoľňovať telo, mnohí by mali uvoľňovať práve pokožku na hlave. Skúste to hneď. Povedzte si, že uvoľňujete kožu na hlave, a uvedomte si, či cítite nejaký rozdiel.

 

UŠI predstavujú ..... Viac o tomto zaujímavom článku nájdete na https://jasnovidkatatiana.sk/uzdrav-svoje-telo/

alebo v knižke od Louise L.Hayovej - Uzdrav svoje telo

 

 

                                                                 bez-nazvu.png